Go to Top

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztaty – Rozwód i co dalej? Jak wychodzić z toksycznych związków.

Marzec 10 @ 11:00 - 14:00

Wydarzenie odwołane z powodu choroby współprowadzącej warsztaty.

Warsztaty „Rozwód i co dalej? Jak wychodzić z toksycznych związków. ”

Data: 10.03.2018
Godzina: 11:00
Miejsce: Centrum Obywatelskie, ul. Reymonta 20 (budynek stadionu im. H.Reymana), Kraków

Podczas warsztatów zastanowimy się, czy wychodząc z toksycznego związku damy sobie radę same/sami, a może potrzebujemy wsparcia zewnętrznego? Jeśli tak to jakiego? Jaka droga wsparcia będzie dla nas najlepsza – terapia, coaching a może mentoring?

Zastanowimy się też, jakie są powody, dla których osoby będące w toksycznych związkach unikają zmiany stanu obecnego. Chcemy pokazać, jak ważne jest definiowanie swojego celu podczas wychodzenia ze związku i uświadomienie sobie, czego chcemy. Powiemy Wam także, jak sobie radzić z obawami.

 

Prowadzący warsztaty to Dominik Jurczak – trener biznesu, coach, z wykształcenia jest politologiem i prawnikiem oraz absolwentem podyplomowych studiów z zakresu kryminalistycznego badania dokumentów i mediacji jako alternatywnej metody rozwiązywania sporów. Doświadczenie zdobył między innymi będąc oficerem śledczym policji oraz mediatorem. Od 9 lat jest trenerem kompetencji miękkich, specjalizując się w negocjacjach, zarządzaniu konfliktem, zarządzaniu sobą w czasie, komunikacji, perswazji. Będąc akredytowanym przy ICC coachem, nie tylko podczas sesji coachingowych, ale również podczas szkoleń, przy użyciu odpowiednich narzędzi ułatwia uczestnikom rozwój w oparciu o posiadane przez nich zasoby, gdyż jest to najefektywniejsze. Obecnie prowadzi też zajęcia dydaktyczne w formie warsztatów w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Szczegóły

Data:
Marzec 10
Czas:
11:00 - 14:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Stowarzyszenie (S)Prawa Kobiet
Email:
admin@sprawakobiet.org
Strona internetowa:
http://sprawakobiet.org

Miejsce

Centrum Obywatelskie
Reymonta 20/39
Kraków, Małopolskie 30-059 Polska
+ Google Map
Loading...
Facebook Messenger for Wordpress